Jak odstranit zápach ze žumpy nebo septiku?

19. 02. 2023, 17:28

Jak odstranit nepříjemný zápach septiku nebo žumpy ?

 

Také znáte ten typický zápach septiku, žumpy nebo suchého WC při náhlé změně počasí, nebo při vyšších teplotách? Máte v septiku krusty, nánosy nebo kaly, které snižují maximální objem septiku a musíte často platit za vývoz septiku nebo žumpy? Máme pro Vás a Váš rodinný dům, chalupu nebo chatu se septikem, žumpou nebo suchým záchodem pomoc. Výrobek Bacti ZS od společnosti Baktoma Vám pomůže odstranit zápach i kaly ze septiku nebo žumpy. S produkty spol. Baktoma nemusíte často platit  drahý vývoz žumpy a septiku a následnou likvidaci organických odpadů!

 

Bakterie do septiku >>>ZDE<<< 

 

Výrobek Baktoma Bacti ZS je směs vybraných a speciálně vypěstovaných kmenů bakterií, které rozkládají organické látky. Když se bakterie dostanou do vody obsahující organický odpad, začnou být aktivní, začnou produkovat specifické enzymy, s jejichž pomocí dokážou rozkládat bílkoviny, škrob, uhlovodany, živočišné a rostlinné tuky, papír a další organické odpadní materiály. Bakterie vyšlechtěné v laboratořích jsou rychlé a velmi účinné. Svým působením odstraní nejen zápach, ale celý zdroj zápachu. Také značně prodlouží interval vyvážení septiku či žumpy. Výrobek Baktoma Bacti ZS snižuje hromadění pevných nežádoucích organických látek, kalů a tvorbu pěny.

 

Jak to funguje?

Je to velice jednoduché. Váš septik obsahuje malé množství bakterií, které pomáhají rozkládat organický odpad. Přidáním našich bakterií zvýšíte obsah bakterií ve Vašem septiku, a tím velmi výrazně zrychlíte rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvořeno z uhlíku, kyslíku a vodíku, které se v septiku vyskytují ve sloučeninách. Tyto sloučeniny bakterie neustále rozkládají na jednodušší a jednodušší látky, až je nakonec rozloží na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 se uvolňuje ve formě plynu do ovzduší a voda H2O zůstává v septiku.

Naše bakteriální přípravky tedy přímo a velmi účinně rozkládají zdroje zápachu, a tím odstraní zápach ze septiku včetně krust a kalů!

 

Baktoma dodává bakteriální směs v prášku, aby byly bakterie déle uchovatelné. Před použitím musíte bakterie aktivovat, oživit. Postup je velmi snadný - potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do vlažné vody (max: 40°C) v poměru plná odměrka : 2l vody, promíchejte a po 45 minutách roztok vlijte do WC nebo jiného odpadu. 

 

Důležité upozornění: Vyvarujte se aplikace dezinfekčních prostředků, které obsahují vysoké množství chloru a louhů, které ústí do ošetřeného septiku či žumpy. Tyto prostředky snižují činnost bakterií. Na čištění toalet, umyvadel, apod. můžete využít naše nové bakteriální přípravky na čištění WC, koberců nebo čalounění.

 

Každý námi nabízený výrobek společnosti Baktoma je 100% ekologický a přírodní produkt. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé bakteriální kmeny, kyseliny, louhy, fosfáty či další ekologicky nevhodné látky.

 

Bakteriální síla:

Prodejem bakteriálních přípravků se zabýváme již přes 20 let a víme, že při výrobě kvalitních a opravdu velmi účinných bakteriálních směsí je velmi důležitá bakteriální síla přípravku (neboli počet bakterií, který daný výrobek obsahuje).

Čím vyšší obsah bakterií přípravek obsahuje, tím stoupá i jeho bakteriální síla. Z toho důvodu uvádíme u každého našeho přípravku počet bakterií !

Deklarujeme tím, že naše přípravky obsahují velké množství bakterií, které pomáhají velmi účinně zlikvidovat zápach i organický odpad! 

 

 Všechny naše přípravky do septiku naleznete >>>ZDE<<<

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).